k2FtbBdWr1

У Львівській ОВА відбулося засідання Львівської ради Церков і релігійних організацій: ключове, що варто знати жителям області

Подякував релігійній спільності нашої області за те, що попередня зустріч, під час якої ми наголосили, що Львівська ОВА потребує підтримки, щоб допомогти вимушеним переселенцям старшого віку та людям з інвалідністю, дала вагомий результат. Разом нам вдається зробити значно більше для жителів України, яким довелося покинути домівки, ніж ми змогли б поодинці.

Зібрались також, щоб обговорити Закон України «Про службу військового капеланства» і обрати тимчасового головуючого Ради Церков.

Упродовж наступних шести місяців Раду очолюватиме Митрополит Львівський ПЦУ Владика Макарій.

Представник Львівського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Андрій Кірєєв роз’яснив під час засідання норми Закону України «Про службу військового капеланства» в умовах воєнного часу. Крім того, за моїм дорученням, єпархіям області розішлють алгоритм дій у випадку виклику священнослужителя до територіального центру комплектування.

Дякую усім представникам церков та релігійних організацій за щоденну працю та молитви до Всевишнього: за українських Захисників та Захисниць, за перемогу України над ворогом, за мирне небо над нашими дітьми і довгоочікуваний мир в Україні та світі. Вірю, що уже найближчим часом усе це здійсниться.

Дуже важливо, щоб Львівська рада Церков була активною. Жителі області та ВПО потребують вашого мудрого наставництва, Львівська обласна державна адміністрація потребує вашої позиції та допомоги. Лише у єдності та здоровому діалозі ми впораємось зі всіма викликами.

Edward KawaМурат Сулейманов

Львівська Архиєпархія УГКЦСокальсько-Жовківська Єпархія УГКЦСамбірсько-Дрогобицька єпархія УГКЦСтрийська Єпархія УГКЦЛьвівська єпархія ПЦУ-спадкоємниця УАПЦЛьвівсько-Сокальська єпархія Православної Церкви УкраїниЛьвівська Архідієцезія РКЦУкраїнська Єпархія Вірменської Апостольської Церкви