У Львові відбулася серпнева конференція освітян, у якій взяв участь міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет

Цьогоріч темою конференції була освіта в умовах війни.

Міністр зазначив, що область готова до початку навчального року, а також наголосив, що освітній процес не зупинився – і попереду впровадження інновацій.

Як зауважив очільник Львівська обласна державна адміністрація Максим Козицький, на початку повномасштабного вторгнення навчальні заклади Львівщини прийняли тисячі вимушених переселенців. Майже 90% шкіл області мають укриття і готові розпочати очне навчання.

Навіть в умовах війни Львівщина активно створювала перспективну мережу зі 100 ліцеїв, що забезпечить профілізацію навчання.

Також на конференції подяками від ЛОВА нагородили найкращих працівників освіти Львівської області.