У Львівській РДА обговорили можливості впровадження єдиної інформаційно-цифрової інфраструктури регіону

У Львівській районній державній адміністрації відбулася  робоча нарада за участі голів територіальних громад району, на якій обговорили  можливості створення та впровадження єдиної сучасної інформаційно-цифрової інфраструктури регіону.

Під час наради   організатори – представники управління з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації (CDTO) Львівської обласної військової адміністрації презентували  для керівників громад Львівського району:

Проєкт «Впровадження електронного по господарського обліку в територіальних громадах Львівської області»

Використання системи електронного документообігу в територіальних громадах Львівського району;

Портал місцевої статистики Львівщини.

Робоча нарада відбулася в рамках Регіональної програми інформатизації «Цифрова Львівщина» на 2022-2024 роки, затвердженої рішенням Львівської обласної ради.