У Львівській РДА обговорили питання налагодження роботи в системі електронного документообігу

Сьогодні, 31 травня,  у Львівській райдержадміністрації відбулася нарада з керуючими справами територіальних громад району.

Учасники обговорили  актуальне питання  щодо налагодження роботи в системі електронного документообігу та стану розгляду звернень що надійшли на гарячу лінію області.

Голова Львівської ОВА Христина Замула під час наради зауважила, що запровадження електронного документообігу в органах державної влади та місцевого самоврядування значно спрощує доступ до необхідних документів, сприяє захисту інформації й оперативному обміну даними між установами, тому  громади Львівського району теж активно переходять на електронне упорядкування.

Вона додала, що  що кілька громад нашого району є лідерами у впровадженні цифрових інновацій.

Також під час наради обговорили:

– порядок організації та проведення публічних заходів в умовах воєнного стану;

– структуру виконавчих комітетів місцевих рад;

– стан організації та ведення військового обліку у територіальних громадах району (бронювання військовозобов’язаних працівників ОМС на період мобілізації та воєнного стану;

– особливості надання відпусток без збереження заробітної плати під час воєнного стану.