k2FtbBdWr1

Малі та середні сімейні й жіночі підприємства мають шанс отримати гранти на розвиток бізнесу

 В Україні стартує програма грантів для малих та середніх жіночих та сімейних підприємств через програму USAID «Конкурентоспроможна економіка України».

 Який розмір грантів?

 У межах ініціативи планується надання грантів у розмірі від 10 тис. до 35 тис. доларів США.

 На які цілі надаватиметься грантова підтримка?

 Грантову підтримку може бути надано на такі напрями: 

• релокація бізнесу,

• відкриття нового напряму бізнесу,

• масштабування бізнесу на території України,

• вихід на міжнародні ринки.

 Хто може подати заявки на участь у грантовому відборі?

 До участі у грантовому відборі допускатимуться лише грантові заявки від юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, які відповідним чином зареєстровані згідно із законодавством.

 Увага! Під час конкурсу не розглядатимуться грантові заявки від бізнесів, основна діяльність яких передбачає перепродаж товарів і послуг.

 Процес подання заявок відбуватиметься в один етап. Заявники повинні подати заповнену грантову заявку https://docs.google.com/document/d/1UD5ZI76P1Ih1MSKzY29WpKpeOEuz3Ty8/edit та деталізований бюджет гранту https://docs.google.com/spreadsheets/d/1pQWbTPOtDvm2aOVxU0Z1-MFHC-hQI5Pi/edit#gid=1186062644 .

 Інструкції щодо заповнення заявки та шаблони доступні у форматі Word за цим посиланням https://drive.google.com/drive/u/0/folders/1_JnL3Q4iZ7DTkhyaKh2Yiaen1OKKYU2j .

 Термін подачі заявок?

 Заявки на участь у програмі можна подати до 24 липня 2023 року.

 Більше інформації про заявку, необхідні документи та критерії відбору https://chemonics.submittable.com/submit/260666/2023-033 .