У Львівській РДА обговорили питання щодо оповіщення населення

Під  час  повномасштабної війни росії проти України, актуальність захисту населення і територій від Надзвичайних Ситуацій  своєчасним оповіщенням й інформуванням населення є першочерговим,  адже це сприяє активній участі людей  у забезпеченні своєї безпеки та безпеки оточуючих.

Питання щодо  оповіщення населення розглядалося сьогодні, 22 серпня, під час наради, організованої відділом з питань оборонної роботи та цивільного захисту населення Львівської РВА.

У нараді взяли участь  фахівці  департаменту з питань цивільного захисту обласної військової адміністрації  а також Жовківської, Добросинсько –Магерівської, Рава-Руської, Куликівської, Жовтанецької, Кам’янка-Бузької та Новояричівської територіальної громад.

Учасники  детально обговорили питання вибору та встановлення обладнання для оповіщення населення, участь в комплексній програмі «Безпечна Львівщина», охоплення населених пунктів системами оповіщення та інші питання, пов’язані з оповіщенням.