У Львівській РДА відбувся навчально-методичний збір з питань ЦЗ

На рівні міських, селищних та сільських громад організовуються та реалізуються основні заходи захисту населення і територій. Тому кожна громада повинна планувати та організовувати свою безпеку, захист мешканців від ймовірних надзвичайних ситуацій.

Саме питання власних і делегованих повноважень органів сільських, селищних, міських рад щодо організації та забезпечення цивільного захисту обговорили сьогодні, 31 жовтня, під час навчально-методичного збору, який відбувся у Львівській РДА.

У зборі взяли участь фахівці відділу з питань оборонної роботи спільно з представниками територіальних громад району.

Окрім цього, учасники розглянули питання порядку організації ліквідації надзвичайних ситуацій у територіальних громадах; порядку створення матеріального резерву; стану доведення мобілізаційних завдань до виконавців у територіальних громадах, укладення договорів на їх виконання та організації бронювання військовозобов’язаних в умовах правового режиму воєнного стану.