У Львівській РДА відбувся важливий захід, спрямований на покращення взаємодії органів місцевого самоврядування у сфері цивільного захисту.

Навчально-методичні збори зібрали представників громад з питань цивільного захисту, які обговорили актуальні питання забезпечення безпеки населення.

Під час зборів, зокрема, розглянули: порядок звітності з питань цивільного захисту органів місцевого самоврядування та інших суб’єктів забезпечення цивільного захисту; сили цивільного захисту. Порядок підготовки органів управління та сил цивільного захисту; порядок забезпечення населення засобами індивідуального захисту, приладами радіаційної та хімічної розвідки, дозиметричного і хімічного контролю; порядок створення та функціонування консультаційних пунктів для надання населенню за місцем проживання інформації з питань цивільного захисту.

За результатами зборів будуть розроблені конкретні заходи, спрямовані на підвищення ефективності роботи системи цивільного захисту та покращення готовності до можливих дій у разі настання надзвичайних ситуацій.