У Кам’янка-Бузькій Святий Миколай вручив подарунки дітям найбільш вразливих категорій населення

Вже зовсім скоро День Святого Миколая – улюблене свято дітей і дорослих, час, коли мріють про подарунки та здійснення мрій.

І хоча мрія у всіх одна – Перемога, важливо, щоб відчули святковий настрій люди з найбільш вразливих категорій населення, та які втратили свої домівки під час війни.

Напередодні свята до КЦ в м. Кам’янка-Бузька, який діє при Львівській РДА, завітав Святий Миколай разом із працівниками БО «Єзуїтська служба біженців в Україні». Вони принесли з собою подарунки та святковий настрій.

Благодійній організації вдалося попередньо ознайомитися з потребами ВПО у м. Кам’янка-Бузька. Вони надали:

– 80 подарункових наборів дітям з числа ВПО віком до 14 років;

– 100 ваучерів на покупки в ТЦ «Епіцентр» на суму 2000 гривень кожний для найбільш вразливих категорій населення (люди з інвалідністю та похилого віку, одинокі матері, багатодітні сім’ї).

І діти, і дорослі мали нагоду отримати солодощі, іграшки та подарунки, а головне – гарний настрій. Це була справжня радість для всіх!

Вдячні Святому Миколаю, благодійникам, а також усім учасникам святкового дійства!

Для отримання усіх доступних видів допомоги необхідно заповнити анкету за посиланням https://cutt.ly/mXDsW14 або відвідати ККЦ Львівського району за адресами:

м. Городок, Львівська 1А ; тел.: 067 471 0719.

м. Кам’янка-Бузька, вул. Незалежності, 27; тел.: 067 470 0560.

м. Перемишляни, вул. О. Ковча, 4; тел.: 067 471 0614.

Дякуємо всім організаціям та закордонним партнерам за підтримку і допомогу громадянам України!