У Львівському палаці мистецтв відкрили виставку витинанок митця Ореста Ґелитовича

_1621492727_613x321_3_0

18 травня у Львівському палаці мистецтв відкрили виставку львівського митця Ореста Ґелитовича «Як ростити дерева». Це виставка витинанок, або як ще називають цей вид візуального мистецтва – паперова графіка, декупаж, паперове різьблення, вирізанка.

Виставка займає особливе місце в творчому зростанні автора, вона підсумовує 10-річну перерву автора, пов’язану з народженням дітей та роботою над театральними проектами.

«Саме про «витинанкову» творчість Ореста Ґелитовича відома теза про те, що папір витримує все і художник доводить у своїй творчості: різання ножем, жмакання, фарбування, відривання, пресування та багато іншого. Проте, в цьому процесі важливим все ж залишається класичне витинання, адже таким є його метод створення» – розповідає арт-критик, викладач, мисткиня Зоряна Лильо-Откович.

Ознайомитися з виставкою можна до 1 червня 2021 року у виставковій залі Львівського палацу мистецтв на 2 поверсі.

Довідково:

Орест Гелитович народився й виховувався у Львові. Має музичну початкову та художню освіти. Займався ліноритом, батіком, малярством. Працює декоратором в театрі Марії Заньковецької.

Передостаннє відео до Дня музеїв присвятили Львівській галереї мистецтв ім. Б. Возницького
Центр телемедицини планують облаштувати у Львівському діагностичному центрі
Вчора на Львівщині провакцинували 9786 осіб, з них 1851 - у центрах вакцинації. Оновлено.
Активно триває ремонт автомобільної дороги Мшанець-Стрілки у Самбірському районі
За останню добу на Львівщині 246 нових хворих на ковід. Госпіталізували 106 осіб
На Львівщині відкрили вже дві локації для тренувань у парках