У Львівському районі продовжується об’їзд медичних закладів та зустрічі з головними лікарями щодо посилення процесу вакцинації. Цього разу заступники голови Львівської райдержадміністрації Андрій Ковальський та Олександр Клименко відвідали м. Городок, де провели зустріч щодо стану імунізації населення.
Обговорено питання наявності вакцин, проведення роз’яснювальної роботи щодо необхідності вакцинації. Під час обговорення заступники голови райдержадміністрації підкреслили, що, незважаючи на те, що останнім часом на території області відзначається спад рівня захворюваності на COVID-19, з метою недопущення спалаху захворюваності на COVID-19 в подальшому, необхідно дотримуватись встановлених карантинних обмежень на територіях громад та активізувати проведення широкого інформування населення з вказаних питань.
Ще більше новин:
Велика дяка і повага усім, хто щоденною, невтомною працею береже одне із найбільших матеріальних баг...
Відділ з питань оборонної роботи та цивільного захисту Львівської районної державної адміністрації п...
Робоча зустріч щодо проведення призову громадян на строкову військову службу
Співпраця Україна-Польща- Словаччина: днями обговорили із партнерами плани співпраці
Фахівці Кам’янка-Бузької ДПІ доводять до відома платників, що декларація про майновий стан і доходи,...
Електронне звітування – це зручний та сучасний формат спілкування з контролюючими органами