k2FtbBdWr1

23 червня – День державної служби України

Шановні державні службовці!
Від щирого серця хочу привітати вас із професійним святом – Днем державної служби!
Запорукою розбудови української державності, забезпечення демократії й верховенства права, сталого розвитку країни, зростання добробуту українського народу та пристосування до європейських стандартів, є дотримання демократичних принципів, реалізовувати які покликана державна служба – головний елемент системи державного управління. Від професіоналізму та відданості державних службовців, їх реагування на запити сучасності, злагодженої роботи усіх гілок влади, залежить ступінь задоволення законних інтересів громадян, авторитет держави, сталий розвиток країни та її визнання у європейській спільноті.

Державна служба – це не лише втілення кращих досягнень теорії управління, інформаційних технологій, менеджменту, не тільки розроблення планів чи стратегій, і не лише майстерне управління працівниками. Це – нелегка праця, яка потребує самовідданості, завзяття, старанності, бажання служити людям та справжньої відданості своїй справі.
Впевнена, що ваші зусилля й надалі будуть спрямовані на розбудову української держави, забезпечення демократичних принципів, стабільний розвиток країни, піднесення її престижу на міжнародній арені.
Нехай ваша праця буде сповнена натхненням, життєвою енергією, добром, злагодою, впевненістю в завтрашньому дні нашої держави!
Тож, у цей святковий день, сердечно зичу всім вам і вашим родинам світлих життєвих обріїв, міцного здоров’я, добра та щастя, здійснення мрій та нових звершень у справі служіння народу!
З повагою
голова Львівської райдержадміністрації Христина Замула