З ініціативи Львівської ОВА Львівська обласна державна адміністрація та під керівництвом заступника начальника Львівської ОВА Oleksandr Kulepin з цього приводу відбулася нарада з представниками територіальних громад району.
Зокрема, під час зустрічі заступник начальника Львівської ОВА Олександр Кулепін розповів про переваги електронної системи документообігу, особливості ліцензій для роботи в системі е-документообігу та головне у запровадженні системи у громадах.
Адже для впровадження електронного документообігу необхідно закупити ядро системи, ліцензії для користувачів СЕД, налаштувати відповідну паспортизацію, що уможливить переведення паперового документообігу в цифровий формат і забезпечення захисту даних завдяки цифровим технологіям.
Робота в е-документообігу дозволяє зекономити кошти на матеріальні носії інформації та обмін даними, швидко знаходити необхідні документи з будь-якого пристрою, забезпечити надійне збереження документів та прозорість роботи із документами на кожному з етапів циклу їхнього візування.
Загалом на програму «Цифрова Львівщина» із обласного бюджету виділили 4 млн гривень.
Ще більше новин:
Оперативне зведення за минулу добу у Львівському районі
У Сороках-Львівських збільшили та реконструювали загальноосвітню школу.
В Україні і для виїзду за кордон: у Дії можна згенерувати COVID-сертифікат про отриманнядругого буст...
Кам’янка-Бузька ДПІ Головного управління ДПС у Львівській області інформує!
Велике будівництво: завершено реконструкцію приймального відділення
Про новації податкового законодавства йшлося під час зустрічі у Кам’янка-Бузькій ДПІ