У Львівському районі запрацює електронна система документообігу

З ініціативи Львівської ОВА Львівська обласна державна адміністрація та під керівництвом заступника начальника Львівської ОВА Oleksandr Kulepin з цього приводу відбулася нарада з представниками територіальних громад району.

Зокрема, під час зустрічі заступник начальника Львівської ОВА Олександр Кулепін розповів про переваги електронної системи документообігу, особливості ліцензій для роботи в системі е-документообігу та головне у запровадженні системи у громадах.
Адже для впровадження електронного документообігу необхідно закупити ядро системи, ліцензії для користувачів СЕД, налаштувати відповідну паспортизацію, що уможливить переведення паперового документообігу в цифровий формат і забезпечення захисту даних завдяки цифровим технологіям.
Робота в е-документообігу дозволяє зекономити кошти на матеріальні носії інформації та обмін даними, швидко знаходити необхідні документи з будь-якого пристрою, забезпечити надійне збереження документів та прозорість роботи із документами на кожному з етапів циклу їхнього візування.
Загалом на програму «Цифрова Львівщина» із обласного бюджету виділили 4 млн гривень.