У Львівському районі ініціювали створення Асоціації громад

“Світ готовий і надалі допомагати Україні – і не тільки військовою технікою, а й коштами для розвитку. З метою участі у транскордонних проектах ми у Львівській РВА запропонували громадам створити Асоціацію громад Львівського району” – зазначила голова Львівської районної військової адміністрації Христина Замула.

Організація у перспективі буде налагоджувати міжнародну співпрацю громад та реалізовувати спільні проекти.

Це, зокрема, обговорили під час чергової робочої наради із головами територіальних громад Львівського району.

Також упродовж зустрічі йшлося про:

🔹порядок бронювання військовозобов’язаних під час воєнного стану;

🔹 спільні проєкти;

🔹 грантові можливості;

🔹 транскордонну справрацю.

Повномасштабна війна в країні триває. Та ми продовжуємо працювати задля розбудови громад і шукати міжнародних партнерів задля реалізації необхідних ініціатив, адже нам важливо забезпечити мешканців та людей, які переїхали у Львівський район із зон активних бойових дій, комфортними та безпечними умовами.

Тримаємо тил разом!