У Львівському районі обговорили впровадження пілотного проєкту щодо імплементації міжнародних стандартів правосуддя, дружнього до дитини

Одним з основних напрямів діяльності держави є забезпечення найкращих інтересів дитини. Через війну, розлучення батьків, усиновлення, переміщення (евакуацію), насильство сьогодні кожна дитина може вступити в контакт з системою правосуддя в тій чи іншій формі. Тому важливо забезпечити підтримку дітей та захист їхніх прав на всіх етапах взаємодії з правосуддям.

Саме аспекти впровадження пілотного проєкту щодо імплементації міжнародних стандартів правосуддя, дружнього до дитини у практичну діяльність розглянули під час робочої зустрічі представників служб у справах дітей Львівської районної державної адміністрації, Кам’янка-Бузької міської ради, Новояричівської селищної ради, Жовтанецької сільської ради, Мурованської сільської ради, Львівського районного відділу №2 філії ДУ «Центр пробації» у Львівській області та управління соціального захисту населення Львівської районної державної адміністрації.

Також учасники детально обговорили алгоритм взаємодії уповноважених органів з питань пробації та служб у справах дітей, органів соціального захисту населення щодо надання допомоги не лише неповнолітнім, яких засуджено до покарання, не пов’язаного з позбавленням волі, а й членам сім’ї, як таким, котрі потрапили у складні життєві обставини, що є підґрунтям для подальшої ефективної реалізації Пілотного проєкту.