У Львівському районі перевірили базу відпочинку щодо безпеки експлуатації малих суден

У Львівському районі триває Місячник безпеки 2023 – проведення комплексу заходів, спрямованих на забезпечення та удосконалення ефективності функціонування системи управління безпекою судноплавства, збереження життя і здоров’я людей, створення умов для запобігання аварійних подій на морському та річковому транспорті.

Так, в межах цього заходу нещодавно проведено огляд відпочинкової бази “Бухта вікінгів”, що знаходиться в Старому Селі Давидівської громади. Залучені фахівці із Подільсько-Карпатського міжрегіонального управління Державної служби морського та річкового транспорту України спільно з Львівською РВА перевірили сезонний рятувальний пост та встановили, що випускний режим на базі не порушувався, використання водного транспорту, не зареєстрованого належним чином, не виявлено.