За результатами змагань, виконувач обов’язків голови Львівської РДА Андрій Ковальський нагородив дипломами та подарунками вчителів фізичної культури і тренерів, шкільні команди яких зайняли призові місця у районному етапі змагань.

Отож, участь в районних змаганнях Всеукраїнського проєкту “Пліч-о-пліч” взяли 88 шкільних команд, це близько 900 учасників.

Найбільше шкільних команд взяли участь у змаганнях з волейболу – 19 команд хлопців і 15 дівчат. Всього 34 команди.

Найменше – у спортивному орієнтуванні – 6 команд району.

У змаганнях з черліденгу взяли участь 9 команд; з баскетболу – 18; з футзалу – 21 команда.

Найактивніші громади, які достойно підготували школярів до участі у змаганнях – Пустомитівська, Новояричівська, Підберізцівська, Жовтанецька, Мурованська, Городоцька та Кам’янка-Бузька.

Велика подяка Пустомитівській, Новояричівській, Жовківській, Великолюбінській, Городоцькій і Давидівській громадам, які прийняли фінали районних змагань та забезпечили належний рівень проведення.

Переможці та призери проведення ІІІ етапу всеукраїнських змагань «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» у Львівському районі:

БАСКЕТБОЛ (хлопці) : І місце – Пустомитівський ліцей №2 ім Василя Кучабського Пустомитівської міської ради; ІІ місце – ОЗЗСО І-ІІІ ступенів №1 м. Кам’янка-Бузька; ІІІ місце – Городоцький НВК №2 «Загальноосвітня школа І ступеня –гімназія.

БАСКЕТБОЛ (дівчата): І місце – ОЗЗСО І-ІІІ ступенів №1 м. Кам’янка-Бузька; ІІ місце – Мурованський ліцей Мурованської сільської ради; ІІІ місце – Підберізцівський ліцей Підберізцівської сільської ради.

ЧЕРЛІДЕНГ: І місце – КЗ Солонківської сільської ради «Ліцей імені Героя України Миколи Паньківа»; ІІ місце – ЗЗСО І-ІІІ ступенів №3 м. Жовква Жовківської міської ради; ІІІ місце – Давидівський ліцей Давидівської сільської ради.

СПОРТИВНЕ ОРІЄНТУВАННЯ: І місце – Годовицький ліцей Сокільницької сільської ради; ІІ місце – Скнилівська гімназія імені Праведного Андрея Шептицького Зимноводівської сільської ради; ІІІ місце – Підберізцівський ліцей Підберізцівської сільської ради

ВОЛЕЙБОЛ (хлопці): І місце – ОЗЗСО І-ІІІ ступенів м. Комарно Комарнівської міської ради; ІІ місце – Гійченський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Рава-Руської міської ради; ІІІ місце – ЗЗСО І-ІІІ ступенів смт Запитів Новояричівської селищної ради

ВОЛЕЙБОЛ (дівчата): І місце – ОЗЗСО №5 І-ІІІ ступеня м. Городок Городоцької міської ради; ІІ місце – ЗЗСО І-ІІ ступенів с. Неслухів Новояричівської селищної ради; ІІІ місце – КЗ Солонківської сільської ради «Ліцей імені Героя України Миколи Паньківа»

ФУТЗАЛ: І місце – КЗ Солонківської сільської ради «Ліцей імені Героя України Миколи Паньківа»; ІІ місце – Магерівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Добросинсько-Магерівської сільської ради; ІІІ місце – Великолюбінський ОЗЗСО І-ІІІ ступенів Великолюбінської селищної ради.

«Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» – це змагання серед учнів України під гаслом «РАЗОМ ПЕРЕМОЖЕМО». з п’яти видів спорту: волейбол, баскетбол, футзал, спортивне орієнтування та черліденг.

Проєкт спрямований на розвиток фізичної культури і спорту, формування у молоді свідомої мотивації до здорового способу життя, стимулювання залученості дітей і молоді до шкільного спорту.