У Львівському районі відбулась заключна районна олімпіада з інформаційно-комунікаційних технологій

Днями 47 учасників з 15 громад Львівського району взяли участь в заключній районній олімпіаді з інформаційно-комунікаційних технологій для учнів 8-11 класів.

Олімпіада тривала дистанційно 4 години. Протягом цього часу школярі мали змогу продемонструвати свої знання у текстовому процесорі MS Word, презентаційному процесорі MS PowerPoint, табличному процесорі MS Excel та у системі управління базами даних MS Access.

Сьогодні, 7 грудня, відбулась перевірка робіт. Переможців вітаємо! Продовжуйте розвивати свої здібності!

Дякуємо вчителям за підготовку дітей! Ваша наполеглива праця та відданість справі не пройшли марно.

Дякуємо всім дітям за участь!