Відремонтована дорога Жовква – Зіболки вже зі свіжою розміткою

Автомобільна дорога Т-14-25 Миколаїв – Городок – Жовква – Кам’янка-Бузька – Бібрка – одна із важливих артерій Львівщини, яка з’єднує між собою основні магістралі області. Однак, окрім забезпечення транспортного зв’язку у Львівській області, відновлена дорога Т-14-25 неабияк сприятиме відродженню багатьох населених пунктів.

У ході реконструкції дороги в межах реалізації програми Президента Велике будівництво провели такі роботи:

▪розширили проїзну частину;

▪ забезпечили водовідведення;

▪ у селах Зіболки та Батятичі влаштували дощову каналізацію з подальшим випуском води в водовідвідні канави та водопропускні труби;

▪ на 22 км дороги влаштували нижній шар крупнозернистого асфальтобетону з попереднім укріпленням основи;

▪на 16-кілометровій ділянці влаштовано фінішний шар дорожнього покриття з щебенево-мастикового асфальтобетону;

▪влаштували зовнішнє освітлення у селах Блищиводи, Передримихи, Дернівка;

▪збудували кільцеву транспортну розв’язку поблизу села Дальнич, яку освітлено;

▪ на в’їзді в населені пункти влаштували сучасні засоби заспокоєння руху;

▪ в межах населених пунктів збудували тротуари та зупинки громадського транспорту;

▪ перебудували мостовий перехід через річку Желдець.

На ділянці Жовква – Зіболки проведені заходи з безпеки дорожнього руху – нанесено дорожню розмітку, та встановлені нові дорожні знаки.

Крім цього, понад 300 саджанців дуба висадили на узбіччях дороги.