У Львівському районі відбулися презентації консультативно-координаційних центрів для допомоги ВПО

Консультативно-координаційні центри району працюють за адресами:

м. Городок, майдан Гайдамаків, 5; тел.: 067 471 0719.

м. Кам’янка-Бузька, вул. Незалежності, 27; тел.: 067 470 0560.

м. Перемишляни, вул. О. Ковча, 4; тел.: 067 471 0614.

Під час презентацій, у яких взяли участь заступники голів громад, старости населених пунктів громад, представники ГО, які допомагають ВПО, представники Центрів психологічної допомоги, ЦНАПів, родини військових, а також керівники прихистків, усі отримали вичерпну інформацію про можливості, які надають для ВПО партнери – громадські організації, координаційно-консультаційні центри.

Також присутніх ознайомили із практичними алгоритмами вирішення юридичних, психологічних, гуманітарних питань ВПО та громад за допомогою ГО та фондів-партнерів, відповіли на запитання громад щодо співпраці з офісами ККЦ, ГО та органами державної влади.

Нагадуємо, що всі послуги можна отримати після заповнення анкети потреб ВПО: