Жовківська майстриня дарує світу рекордну писанку!

У Жовкві сяйвом засяяла не просто писанка, а справжній витвір мистецтва – найбільша мозаїчна писанка в Україні, створена талановитою майстринею Галиною Прикутою!

Побачити ці писанки можна у церквах Львівського району. Колекція складається з 10 писанок, висота яких сягає від 90 см до 1,5 м.

Особливу увагу привертає «Дитяча» писанка, що сягає півтораметрової висоти! Її унікальність полягає в тому, що на ній розміщено 583 маленьких писанок, вишитих дітьми нашого району.

Три місяці кропіткої праці – і ось, перед нами витвір, який чарує й надихає! ️ Ця писанка стала символом єднання та віри у світле майбутнє.

Варто зазначити, що це вже другий рекорд пані Галини. Раніше їй вдалося створити 150 вишитих ялинкових прикрас.

Вітаємо майстриню з черговим досягненням! Її талант і самовідданість дарують нам справжні шедеври, які прославляють Україну на весь світ!