k2FtbBdWr1

У Львові організували Форум відповідальних людей

Упродовж 11-12 червня у Патріаршому Домі УГКЦ тривав Форум відповідальних людей. Цього року захід присвятили темі «Соціальна приязнь».Особливість цього Форуму, за словами організаторів, є згуртування людей з різних середовищ в одному просторі. Адже захід закликає реагувати на потреби інших та творити нові ініціативи.

До заходу долучилися більше 50 учасників з різних міст України – представники громадських організацій, церковні діячі, студенти та активна молодь. Участь у Форумі взяв, зокрема, начальник Служби у справах дітей Львівської ОДА Володимир Лис.

Відкриття Форуму розпочали із вступного слова координаторів проєкту. Опісля відбулася перша частина панельної дискусії  «Відповідальні бути Людиною». А спікери з різних сфер діяльності поділились своїм досвідом, викликами у порозумінні людей та шляхами подолання комунікаційних бар’єрів.

У межах панельної дискусії «Відповідальні мати цінності» за участі о. Ростислава Пендюка, Романа Зілінка, Володимира Лиса, Сашка Горонді та Олександра Пеньківського, спікери ділились своїм переліком цінностей та їх використанням.

Окрім дискусійних платформ, для учасників підготували кейси на виїзних локаціях, де вони ознайомилися з практичною діяльністю доброчинних ініціатив. У перший день форуму учасники відвідали спільноту «Емаус-Львів», що у Винниках. Тут вони побачили, як проживають та працюють мешканці «Оселі». При будинку діє майстерня добрих справ, де «оселяни» виготовляють власні меблі, посуд та інші речі, які виставляють на продаж у благодійну крамницю, що теж діє при спільноті. Саме «Емаус-Оселя» ініціює збір та сортування непотрібних речей, які потім передають людям, що того потребують. Більшість доброчинців та працівників організації – колишні «оселяни», які змінили своє життя завдяки підтримці.

У другий день Форуму розкрили тему дискусійної панелі «Відповідальні давати усвідомлено». Для учасників виступили  спікери з різних сфер діяльності, які поділились своїми важливими кейсами для успішної соціалізації.