Більше ніж пів року фахівці команди департаменту економічної політики Львівської облдержадміністрації спільно з колегами з Львівської обласної ради працювали над створенням платформи, де будь-яка фізична чи юридична особа зможе розмістити та/або знайти найкращі інвестиційні пропозиції.  

Ознайомитися з картою можна за посиланням.

На сайті відображаються відомості про існуючі вільні земельні ділянки, інвестиційно привабливі об’єкти нерухомості, цілісні майнові комплекси, родовища корисних копалин, що перебувають у державній, комунальній або приватній власності, з виведенням докладної інформації по кожному об’єкту окремо. На веб-сайті також можливе представлення інформації приватних власників, що дозволяє підвищити рівень комунікації між владою, бізнесом і жителями громади.

«Це сучасний інформаційний веб-ресурс, що акумулює інформацію про інвестиційно привабливі об’єкти, можливості започаткування нового або розширення існуючого бізнесу і забезпечує комунікацію між власниками таких об’єктів та інвесторами з метою сприяння залученню інвестицій у зазначені сфери.

Головне завдання  – це надати інвестору максимально повне уявлення про об’єкт інвестування: його місце розташування, площу, детальний опис, форму власності або користування, цільове та функціональне призначення, підведення інженерних комунікацій», – розповів директор департаменту економічної політики Львівської ОДА Степан Куйбіда.

Набір шарів інвестиційної карти:
●      адміністративно-територіальний устрій;
●      ділянки “браунфілд” або вільні виробничі площі;
●      ділянки “грінфілд” або вільні земельні ділянки;
●      інвестиційні проекти;
●      карта ґрунтів Львівської області;
●      публічна кадастрова карта України.

Можливості інтерактивної карти:
● повний набір функцій: навігація по карті, редагування даних, оперування векторними шарами мапи, просторовий аналіз, адресний пошук;
● для роботи користувачу не потрібні спеціалізоване програмне забезпечення та кваліфікація картографа, достатньо наявності веб браузера та підключення до мережі Інтернет;
● простота пошуку, швидке оновлення та редагування бази даних, в тому числі зі смартфона;
● постійна готовність ресурсу до роботи;
● захист інформації від спотворення та несанкціонованого доступу;
● описи інвестиційних об’єктів, ділянок та пропозицій можуть бути доповнені фотографіями, схемами, діаграмами тощо.

Регіональний інвестиційний маркетплейс – це надійна та новітня платформа для здійснення торгівлі інвестиційними об’єктами.