Благодійний фонд «Жіночі можливості в Україні» запрошує підприємиць Львівської області на презентацію нового конкурсу мінігрантів, що відбудеться 20 червня 2025 року у конференц-залі Modern Art Hotel (м. Львів, проспект Шевченка, 28).
Захід орієнтований на жінок, які займаються підприємництвом і мають зареєстрований ФОП у Львові чи Львівській області та прагнуть:
розвивати власну справу
масштабувати бізнес
налагоджувати партнерства
Під час презентації учасниці дізнаються про умови участі в конкурсі та можливості отримати фінансування у розмірі від 50 000 до 150 000 грн.
Час проведення:
Реєстрація — з 10:30
Презентація — з 11:00 до 13:00
Участь у заході безкоштовна, необхідна попередня реєстрація за посиланням:
Додатково:
Благодійний фонд «Жіночі можливості в Україні» фінансується благодійними пожертвами міжнародної організації Project Kesher USA, американських жінок та родин, сімейних фондів єврейського походження..
У 2024 р. фонд отримав грант у розмірі $1,5 млн від The Jewish Federations of North America (Федерації єврейських громад Північної Америки), який скеровує на зміцнення жіночого підприємництва, гуманітарні ініціативи та розвиток громадського сектору в Україні.