У Львові проходить ювілейний XX Міжнародний економічний форум

Сьогодні, у рамках ХХ Міжнародного економічного форуму, голова Львівської райдержадміністрації Христина Замула, підписала Меморандум зі старостою Любачівського повіту Підкарпатського Воєводства Республіки Польща щодо започаткування співпраці, зокрема, в галузі економіки, освіти та культури.

У свою чергу це дасть підстави для підписання в майбутньому договору про партнерство та співпрацю між Львівським районом та Любачівським повітом, що слугуватиме зміцненню транскордонної співпраці та обміну досвідом, дасть поштовх для пошуку і реалізації багатьох цікавих та корисних проєктів.

Налагодження партнерських відносин є важливим елементом міжнародної співпраці регіонів України, запорукою побудови європейських цінностей, важливих змін у громадах і суспільстві загалом.