k2FtbBdWr1

У Львові триває IV Форум гідів

Сьогодні у Львові розпочав роботу Форум гідів. Захід вже вчетверте об’єднує середовище гідів, екскурсоводів та фахівців туристичної індустрії, аби  разом розвивати туристичне майбутнє. Відтак, Форум – це платформа для комунікації, обміну думками, ідеями та впровадження інноваційних та креативних рішень.

Привітав учасників та долучався до спільної дискусії заступник голови Львівської ОДА Віталій Загайний.

«Для мене гід – це, без перебільшення,  амбасадор свого регіону. Саме екскурсоводи можуть найбільше розповісти про країну, територію, кожну частинку свого міста.  Ви даруєте емоції, приємний спогад – те, що залишається у пам’яті надовго, розповідаєте туристам про те, чого не пишуть у книжках чи путівниках. Через екскурсії туристи оцінюють враження від перебування у тому чи іншому місці. Розуміємо, що зараз непростий час для туристичної індустрії і дякуємо вам за те, що залишатися в професії та знаходите нові ідеї і маршрути, – наголосив Віталій Загайний. – Сьогодні ми активно співпрацюємо із Державним агентством розвитку туризму у напрямку розробки та впровадження так званих туристичних сертифікатів, які стимулюватимуть мандрувати у межах України. Програма, у першу чергу буде спрямована на молодь, а також на окремі галузі, зокрема на наших медиків. Впровадження таких сертифікатів  допоможе вирішити два завдання: допомогти туристичній індустрії та стимулювати до подорожей самих туристів».

Також із нагоди Всесвітнього дня екскурсовода управління туризму та курортів Львівської ОДА впровадило проєкт «Експедиція громад: фокус на туризм як шлях до економічного розвитку». Це виїзди в громади для актуалізації туристичної інформації на місцях, для пошуку потенційно цікавих об’єктів для туризму, які б у майбутньому стали новими «туристичними магнітами» Львівщини, для партнерства та покращення сервісів і послуг на місцях.

Окрім того, у програмі Форуму гідів 2021 обговорили рід важливих питань, серед яких:

• 2021 рік, як рік великих ювілеїв,

• відреставровані об’єкти та туристично-привабливі проєкти за межами основних туристичних маршрутів,

• археологічні та антропологічні знахідки складову Львова,

• архітектурну та  природну спадщину міста,

• розвиток міського простору та особистого бренду,

• зміни до законодавства про туризм, які стосуються діяльності фахівців туристичної сфери.

В рамках другого дня Форуму учасників очікує ознайомлення з новими туристичними об’єктами за маршрутом: Львів – Рава-Руська – Соснівка –Червоноград – Великі Мости – Львів.

Захід організований Львівським туристичним офісом та управлінням туризму та курортів ЛОДА.