k2FtbBdWr1

У Львові відбудеться X-ювілейний міжнародний турнір з вільної боротьби пам`яті майстра спорту міжнародного класу, чемпіона світу і Європи серед юніорів та володаря Кубку світу Ігоря Первачука

З 21 по 22 лютого 2022 року в легкоатлетичному манежі “Велотрек СКА” (вул. Клепарівська,39 а) відбудеться десятий міжнародний турнір з вільної боротьби пам`яті майстра спорту міжнародного класу, чемпіона Світу і Європи серед юніорів та володаря Кубку світу Ігоря Первачука.

У змаганнях візьмуть участь молодші юнаки та дівчата 2007-2009 р.н та юніори 2002-2005 р.н. з усієї України та зарубіжжя (Польща, Угорщина, Молдова, Франція, Італія, Великобританія, Ізраїль, Словаччина, Латвія, Білорусія та ін..)

Львівський район на цьому турнір будуть представляти вихованці відділень: Добросинсько-Магерівської територіальної громади, Рава-Руської територіальної громади, Комарнівської територіальної громади, Зимноводівської територальної громади, Щирецької територіальної громади,Львівської територіальної громади.

Метою проведення даного турніру є популяризація та подальший розвиток вільної боротьби, відбір здібних молодих спортсменів на участь у чемпіонаті України, а також вшанування пам`яті видатного львівського борця Ігоря Первачука.

Організатори турніру: Львівська обласна асоціація спортивної  боротьби України та ЛОО ФСТ “Спартак”

Генеральний Партнер: First Casino

За підтримки: Управління  спорту Львова, Управління молоді та спорту Львівської ОДА, Львівська района державна адміністрація та Відділення НОК України у Львівській області.

Початок змагань:

21.02- о 9:00

22.02- о 11:00

           Вхід вільний.

(турнір проводиться з дотриманням усіх карантинних умов)

Запрошуємо львівян та гостей міста відвідати  X-ювілейний міжнародний турнір з вільної боротьби пам`яті майстра спорту міжнародного класу, чемпіона світу і Європи серед юніорів та володаря Кубку світу Ігоря Первачука.