Вечірнє зведення Генеральний штаб ЗСУ / General Staff of the Armed Forces of Ukraine

На Волинському та Поліському напрямках збройні сили білорусі прикривають білорусько-український кордон у Брестській та Гомельській областях, облаштовують позиції, перевіряють пункти управління та здійснюють радіоелектронну розвідку.

На Сіверському напрямку без істотних змін. Росіяни розпочали повітряну розвідку безпілотниками.
На Харківському напрямку росія утримує війська зі складу Західного військового округу, обстрілює райони Соснівки, Дементіївки, Нового, Питомника, Циркунів, Петрівки та Мосьпанового. Війська рф били з авіації поблизу Рубіжного. ЗСУ відбили штурм у напрямку Козача Лопань — Соснівка.
На Словʼянському напрямку армія рф готується наступати в районі Ізюм — Словʼянськ. Росіяни обстріляли зі ствольної артилерії та реактивних систем залпового вогню райони Дібрівного, Краснопілля, Гусарівки, Барвінкового, Карнаухівки та Великої Комишувахи. ЗСУ відбили наступ на напрямку Довгеньке — Мазанівка. Росіяни зі втратами відійшли.
На Краматорському напрямку ворог намагається захопити Верхньокамʼянське та Григорівку. Росіяни обстріляли зі ствольної та реактивної артилерії райони Словʼянська і Верхньокамʼянського, а також завдали авіаударів поблизу Тетянівки та Сидорового.
На Бахмутському напрямку росія намагається взяти під повний контроль трасу Бахмут — Лисичанськ. Війська рф обстріляли з артилерії Спірне, Виїмку та Веселе. У напрямках Миронівка — Луганське та Гольмівський — Новолуганське ЗСУ зупинили наступи військ рф і змусили їх відійти.
На Авдіївському, Курахівському, Новопавлівському та Запорізькому напрямках ворог обстрілював українські позиції з танків, мінометів, ствольної та реактивної артилерії. Також росія вдарила з авіації неподалік Марʼїнки.
На Південнобузькому напрямку армія рф намагається утримати зайняті рубежі й обстрілює українські війська в районах Олександрівки, Українки, Луча, Миколаївського, Зорі, Поляни та Білої Криниці.
У морі росія утримує у готовності до завдання ракетних ударів чотири носії високоточної зброї.
У російських військах, які воюють в Україні, фіксують тотальне пияцтво. Примусова мобілізація, що триває у тимчасово окупованих районах Донецької та Луганської областей, значно деморалізує окупантів рф.