У Львові відбулася сесія освітньої академії «Позашкільна освіта: сьогодення і майбутнє»

Близько ста учасників з громад Львівської області взяли участь у сесії освітньої академії «Позашкільна освіта: сьогодення і майбутнє», яка відбулася у Львівському професійному коледжі ресторанного сервісу.

В програмі сесії – низка цікавих лекцій для освітян, а також практична робота з експертами у різних напрямках: науковому, хореографічному, спортивному, краєзнавчо-екскурсійному та інших.

Серед запропонованих тем для обговорення – пріоритети і перспективи розбудови позашкільної освіти з учнівською молоддю на Львівщині; роль позашкілля у формуванні національно-патріотичної особистості; взаємодія позашкілля і громадських організацій для розвитку особистості тощо.

Зазначимо, на Львівщині функціонує 100 закладів позашкільної освіти, там навчається 51 тисяча дітей. Ключові напрями діяльності ЗПО області – художньо-естетичний (48,5%), науково-технічний (7,1%), екологічний (7,1%), туристично-краєзнавчий (5,4%), дослідницько-експериментальний (4,5%).