Зустріч у форматі «круглого столу» з платниками податків

Нещодавно заступником начальника Кам’янка-Бузької ДПІ ГУ ДПС у Львівській області Оксаною Солонинкою проведено зустріч з платниками податків у форматі «круглого столу»

, під час якої ознайомлено присутніх з актуальними питаннями податкового законодавства та з перевагами використання електронних сервісів ДПС.

Зокрема, заступник начальника інспекції розповіла присутнім про кампанію одноразового (спеціального) добровільного декларування активів громадян, яка триває до 1 березня 2023 року та можливість отримання податкової знижки за понесеними витратами в минулому році. Не оминула тему застосування РРО/ПРРО та звернула увагу на необхідності своєчасної сплати податків.

Також, Оксана Солонинка наголосила на перевагах користування Eлектронним кабінетом, таких як зручність, економія робочого часу платника та коштів на придбання паперових бланків. Звернула увагу, що сервісом «Електронний кабінет» можуть користуватися як юридичні особи і фізичні особи-підприємці, так і громадяни, які бажають отримати адміністративні послуги. Наголосила, що використання даного сервісу  має великі переваги, адже за його допомогою платники податків мають змогу підготувати, заповнити та надіслати податкову звітність в електронному вигляді, переглядати дані картки особового рахунка про стан розрахунків з бюджетом, здійснювати офіційне листування з органами ДПС України з питань оподаткування, отримувати консультаційні послуги. Особливу увагу посадовиця приділила і використанню чат-боту Державної податкової служби «InfoTAX». Зауважила, що «InfoTAX» – це продовження розпочатого ДПС курсу на максимально дистанційне спілкування з платниками податків та якісно новий рівень послуг. Фахівець зауважила, що комфортність спілкування з податковою службою, швидкість та зручність отримання податкової інформації через «InfoTAX» є не просто черговим кроком ДПС у напрямі цифровізації, а відповіддю на запит платників у мобільності отримання послуг.