У Львові відкрили шелтер та центр підтримки переселенців

«Безпечне місце»: у Львові відкрили шелтер та центр підтримки переселенців, де зможуть перебувати українці, які втратили житло чи змушені були переїхати через бойові дії. Тут вони отримуватимуть психологічну, соціальну та гуманітарну допомогу.

Як відомо, від початку повномасштабної війни Львівщина стала гуманітарним хабом для всієї України та одним із найбільших центрів прийому ВПО, адже прийняла понад 5 мільйонів людей із східних, центральних і південних областей країни. Більш ніж 200 тисяч залишилися проживати у Львові.

Заснували шелтер з ініціативи МБФ «Альянс громадського здоров’я» у межах проекту «Інтегрована гуманітарна відповідь в умовах війни та післявоєнного відновлення», який реалізують за фінансової підтримки Disasters Emergency Committee (DEC) (Комітет з надзвичайних ситуацій, Великобританія) та технічної підтримки Christian Aid.

Мета ініціативи – підтримка спільнот, спрямована на забезпечення нагальних гуманітарних, соціальних та медичних потреб, гідного життя у кризових умовах.

Львівський шелтер є пілотним проєктом, і на його основі планують зробити базу стандартизованих послуг у таких закладах, які відкриють цьогоріч і в інших містах.

Шелтер працюватиме у Львові за адресою вул. Соломії Крушельницької, 3 (четвертий поверх).