У Львові відпрацювали дії під час виникнення надзвичайних ситуацій природного та воєнного характеру

Сьогодні спільно із органами управління та силами цивільного захисту Львівської ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Львівської області відпрацювали дії під час виникнення надзвичайних ситуацій природного та воєнного характеру.

Про це повідомила начальниця Львівської РВА Христина Замула.

Вона розповіла, що на базі торгового центру у Львові відбулося тренування із пожежогасіння та евакуації людей після, за легендою навчань – ракетного удару. Також перевірили найближчий пункт обігріву та укриття на понад 500 людей, готовність громад до дій під час радіаційної загрози та відповідну допомогу мешканцям.

“Метою таких навчань є вдосконалення злагодженості та оперативності роботи керівного складу, органів управління та сил цивільного захисту населення, підвищення готовності спеціалізованих служб, формувань цивільного захисту щодо ліквідації наслідків можливих надзвичайних ситуацій, практичне відпрацювання заходів з оповіщення та евакуації населення”, – зазначила Х. Замула.