k2FtbBdWr1

У межах конкурсу «Топ-10 бібліотек Львівщини» у бібліотеці села Підгірці оновили матеріально-технічну базу

Ще в кінці травня цього року на засіданні конкурсної комісії визначили переможців конкурсу «Топ-10 бібліотек», який цьогоріч започаткував департамент з питань культури, національностей та релігій облдержадміністрації. Мета конкурсу – виокремлення і нагородження найкращих бібліотек в області та надання їм фінансового ресурсу на розвиток.

Бібліотека с. Підгірці Заболотцівської ТГ першою використала отриманий фінансовий ресурс у розмірі 60 тис грн. За отримані кошти бібліотека закупила 10 крісел, 6 комп’ютерних столів, 1 стіл видачі, 1 круглий стіл, 1 тумбу, ксерокс, ламінатор, проектор та екран.

«Бібліотеки – це не просто книгозбірні, а подекуди – єдині культурні центри. Тому зараз просто необхідно забезпечувати їх новим технічним обладнанням, щоб реалізовувати нові сучасні бібліотечні та мистецькі проєкти. Для реалізації цієї мети і організували конкурс «Топ – 10 бібліотек І цього року він успішно відбувся вперше. Зі 110 поданих заявок конкурсна комісія обрала 10 бібліотек, які отримали фінансовий ресурс на розвиток», – зазначив заступник голови Львівської ОДА Іван Собко.

Усі переможці конкурсу «Топ-10 бібліотек» – за посиланням.

Spread the love