Будівництво школи у селі Братковичі розпочали ще у 2016 році. Проте, у зв’язку з недостатнім фінансуванням, об’єкт набув статус довгобуду. Цьогоріч школу внесли до програми Президента України «Велике будівництво». 

Загальна кошторисна вартість об’єкта складає понад 120 млн гривень. Згідно з проєктом, школа матиме два поверхи. У ній облаштовують класні кімнати, їдальню, спортивний зал, зону рекреації, внутрішній туалет.
Також у проєкті передбачили: 
  • облаштування автономного водопостачання та водовідведення (свердловини та система очищування BIOTAL-8-T);
  • будівництво окремої комбінованої котельні на газу та на твердому паливі;
  • пожежні резервуари та протипожежна сигналізація;
  • благоустрій та озеленення території.
Новозбудована школа розрахована на 180 учнівських місць і дасть змогу додатково створити 10 нових робочих місць.
Станом на зараз на об’єкті завершили мурувати внутрішні перегородки, влаштовувати пожежну сигналізацію та облаштовувати свердловини, будувати котельню. Також змонтували зовнішні електрокомунікації, каналізування та водовідведення (ливнева каналізація), електропроводку. Завершили сантехнічні роботи, облицювали плиткою коридори, сходові клітки та санвузли, змонтували очисні споруди, утеплили фасад та завезли меблі.
Разом з тим тривають роботи з благоустрою території (укладання території бруківкою), влаштування пожежних резервуарів, шпаклювальні та малярні роботи цокольного поверху.