У Монастироцькому психоневрологічному закладі відкрили новий житловий корпус

У Монастироцькому психоневрологічному закладі соціального захисту відкрили новий житловий корпус. Він не працював понад 20 років через пожежу, – про це повідомила начальниця Львівської РВА Христина Замула.

За її словами, тепер у ньому житимуть і отримуватимуть необхідне лікування та догляд 35 людей із інвалідністю. “Відремонтувати цей корпус було необхідністю, адже зараз у закладі дбають про майже про 190 осіб. Зокрема – про 28 людей, яких евакуювали у нашу область із Бахмута, Лисичанська та Запорізької області. На роботи із обласного бюджету виділили понад 13 млн гривень”, – зазначила Х. Замула.

Вона додала, що на реконструкцію житлового корпусу реалізували у межах Програми реалізації пріоритетних інфраструктурних проєктів у Львівській області для того, аби люди, які тут перебувають, жили у гідних умовах.

Зазначимо, усі роботи тут здійснили відповідно до Національної стратегії зі створення безбар’єрного простору в Україні, яку ініціювала Перша Леді України Олена Зеленська.