k2FtbBdWr1

У Миколаєві відбудеться ІІІ Міжнародний мисливський фестиваль

22 серпня у Миколаєві Стрийського району відбудеться  ІІІ Міжнародний фестиваль, присвячений 100-річчю Українського товариства мисливців та рибалок.

Про це повідомили сьогодні під час брифінгу.

“Мисливська спільнота Львівщини налічує понад 50 тисяч зареєстрованих мисливців, а також на теренах області 82 користувачі ведуть мисливські господарства.  Фестиваль організовуємо з метою підвищення рівня мисливської культури, адже першочергово мисливство – це спілкування між людьми, переконаний цей захід об’єднає мисливців та стане платформою для обміном досвідом та корисною інформацією”, – зазначив начальник Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства Анатолій Дейнека.

За словами міського голови Миколаєва Андрія Щебеля, у межах фестивалю відбуватимуться конкурси мисливських колективів, дитячі вікторини, забави, виступи художніх етнічних та професійних колективів.

Будуть представлені виставки експонатів мисливської таксидермії, мисливських трофеїв, виставка-продаж картин, фотографій, виробів з дерева та шкіри, біжутерії та інших виробів на мисливську тематику.

Spread the love