У Новояричівській школі завершують будівництво спортзалу

У Новому Яричеві завершують добудову спортивного залу в одній зі шкіл, – про це розповіла голова Львівської РВА Христина Замула.

“Відтак у комфортних і безпечних умовах тут незабаром будуть відбудуватися уроки фізкультури та позашкільні активності для майже 700 учнів. Будівництво спортзалу розпочали у 2021 році.Наразі будівельники уже вимурували будівлю спортзалу, приміщення для роздягалень та душової, постелили покрівлю, встановили двері та вікна, підʼєднали інженерні мережі (водопостачання та каналізування, електропостачання) та розпочали встановлювати систему опалення”,- зазначила очільниця Львівського району.

Вона додала, що тепер тривають внутрішньо-оздоблювальні роботи, огородження балкону спортивного залу із гартованого скла, обладнання зовнішньої дощової каналізації та зовнішнього освітлення, огородження частини території.

“Тому вже скоро зал наповниться дитячим сміхом, і тут зростатимуть майбутні зірки українського спорту”, – підсумувала Христина Замула.

Фото: прес-служба Львівської ОВА