В останню неділю травня Давидів традиційно святкує День села

День села Давидів – це спільне свято, свято тих, хто тут народився і виріс, хто приїхав колись, щоб залишитися назавжди у селі з особливим колоритом та  традиціями. Аби зберегти звичаї  громада села та гості на Центральній площі біля Народного дому весело відсвяткували день  народження села Давидів. До урочистого святкування долучився також заступник голови Львівської райдержадміністрації Олександр Клименко.

Привітання зі святом та побажання розквіту, успішності, добробуту та впевненості у завтрашньому дні линули для мешканців села.

Після урочистої частини, свято продовжилось неймовірним святковим концертом . Галасливий гастрономічний ярмарок розмістився на площі, закликаючи давидівців та гостей до своїх козацьких частувань та закупів.  Для діток підготували захоплюючу анімаційну програму, також навчали малювати та створювати квіткові композиції.

Для місцевих жителів День села — це особливе свято, яке об’єднує всіх хто любить своє село, тих людей, чиєю працею воно створювалось.

Отож залишається побажати громаді й надалі такої згуртованості, яку вони проявили під час святкування Дня села.