Першу чергу нового дошкільного навчального закладу відкрили урочисто у селі Підберізці у День Святого Миколая. У дитячому садку навчатимуться 40 дошкільнят громади.
Загалом проект реконструкції передбачає добудову до існуючої будівлі НВК дошкільного закладу на 40 місць з двома віковими групами по 20 місць: молодша 3-4 роки та старша 5-6 років. Кошторисна вартість будівництва становить близько 25 млн грн.
Уже з січня нового року діти Підберізцівської громади почнуть відвідувати дошкільний заклад. Водночас розпочнуться роботи, заплановані у другій черзі, а саме: утеплення, оздоблення фасаду будівлі, заміна покрівлі, благоустрій території, ремонт котельні, облаштування дитячих та спортивних майданчиків та зовнішніх мереж електроосвітлення.
Ще більше новин:
Як перевірити наявність чи відсутність податкового боргу
Служба у справах дітей Львівської райдержадміністрації інформує
Необхідні документи, щоб скористатись правом на нарахування податкової знижки, щодо суми коштів, спл...
Сьогодні добровольці у Перемишлянській громаді склали присягу на вірність українському народові
На Львівщині зменшується кількість безробітних
На Марсовому полі Личаківського кладовища вшанували пам'ять загиблих у російсько-українській війні