У Підберізцівській громаді відкрили дитячий садок

Першу чергу нового дошкільного навчального закладу відкрили урочисто у селі Підберізці у День Святого Миколая. У дитячому садку навчатимуться 40 дошкільнят громади.

Загалом проект реконструкції передбачає добудову до існуючої будівлі НВК дошкільного закладу на 40 місць з двома віковими групами по 20 місць: молодша 3-4 роки та старша 5-6 років. Кошторисна вартість будівництва становить близько 25 млн грн.

Уже з січня нового року діти Підберізцівської громади почнуть відвідувати дошкільний заклад. Водночас розпочнуться роботи, заплановані у другій черзі, а саме: утеплення, оздоблення фасаду будівлі, заміна покрівлі, благоустрій території, ремонт котельні, облаштування дитячих та спортивних майданчиків та зовнішніх мереж електроосвітлення.