k2FtbBdWr1

У понад 60-ти громадах Львівщини виконали планові завдання з надходження податків

За підсумками десяти місяців цього року планові завдання з надходження податків і платежів до загального фонду бюджету не виконали 12 територіальних громад Львівщини із 73-х.

Як інформують у департаменті фінансів Львівської ОДА, не забезпечили виконання плану у:

Рудківській, Бібрській, Белзькій, Добросинсько-Магерівській, Добротвірській, Козівській, Львівській, Моршинській, Перемишлянській, Самбірській, Червоноградській і Яворівській ТГ.

Окрім того, у Великомостівській та Стрілківській громадах, незважаючи на виконання планових показників січня-жовтня, фіксують недостатньо високий рівень виконання річного плану, що свідчить про нерівномірність помісячному розпису бюджетів.

«Безумовно, зважаючи на переведення Львівщини до „червоної” карантинної зони, найближчим часом може мати місце помітне зменшення надходжень податків до бюджету. З метою вжиття оперативних заходів для забезпечення виконання бюджетів за доходами за підсумками року (у тому числі з коригування планових показників) територіальним громадам слід постійно контролювати рівень поступлень до бюджетів», – наголосив директор департаменту фінансів Львівської ОДА Олег Демків.

Нагадаємо, загалом по області план надходження податкових платежів виконано на 102,9 %.