Вже стало доброю традицією в усьому світі до дня заснування Міжнародного Олімпійського Комітету (23 червня 1894 року) відзначати Олімпійський день. Це родинне свято спорту, де кожний знаходить собі заняття до душі, проявити свою активність на шляху до міцного здоров’я та гарного самопочуття та зможе відчути себе справжнім олімпійцем.

Зокрема, з нагоди Міжнародного Олімпійського дня в дитячому таборі при Рава-Руському міському будинку дитячої творчості відбулися показові виступи місцевих спортсменів, а всі бажаючі змогли взяти участь у веселих естафетах, спільних руханках, вікторинах, та поспілкуватися з відомими спортсменами.

Найактивніші учасники отримали від організаторів медалі, сертифікати та призи.

Організатори спортивного дійства – Львівська РДА, Львівський обласний центр «Спорт для всіх» Львівський обласний центр фізичного здоров’я населення “Спорт для всіх” за сприяння відділення НОК України у Львівській області Відділення НОК України у Львівській області.