У селі Товмач на теренах ССК «Карабін» відбувся спортивно-стрілецький захід «Майбутній десантник»

17 липня у селі Товмач, на теренах ССК «Карабін», відбувся спортивно-стрілецький захід «Майбутній десантник». Діти з Жовтанецької об’єднаної громади та Новояричівської селищної ради отримали навички стрільби з різної зброї, зарядились масою позитивних емоцій і провели час не тільки цікаво, а й корисно.

Діти та молодь під час змагань ознайомились з сучасною екіпіровкою та зразками озброєння, продемонстрували навички зі стрільби з різних видів зброї.

Також, голова Львівської райдержадміністрації Христина Замула, разом з колективом райдержадміністрації, долучились до заходу та попрактикувалися у виконанні вправ зі стрільби.

У спеціальній категорії «Залік для дівчат», від райдержадміністрації, нагороди отримали найбільш вправні учасниці змагань: 1 місце – Кашуба Олена; 2 місце – Шостак Марія; 3 місце – Петришин Іванна.