Різні техніки, різні стилі, різні теми: у департаменті освіти і науки можна оглянути художню експозицію вихованців Підбузької спеціалізованої школи-інтернату “Мала академія мистецтв ім. Еммануїла Миська”.

Понад тридцять робіт юних художників тепер прикрашатимуть стіни департаменту. Виставка покликана не лише прозвітувати про зроблену впродовж року роботу, а й привернути увагу до обдарованої молоді, яка мешкає у сільській місцевості.

«Ми проводимо подібні виставки систематично, адже це показник нашої діяльності. Розглядаючи роботи, можна самим пересвідчитись наскільки талановиті діти навчаються у нашій школі. Часто діти із сіл не можуть у своїй школі здобувати якісну художню освіту, тому для нас важливо дати їм таку можливість. У нас надзвичайно багато достойних робіт, що створили наші учні, тому наповнення виставки у департаменті ми будемо час від часу міняти», – розповів директор школи Валерій Вовк.

Навчання у школі відбувається за двома напрямами: загальноосвітні дисципліни базової та середньої школи, а також мистецькі профільні предмети. Останніми роками у школі оформлено навчальні кабінети та відкрито художні майстерні.

«Мала академія мистецтв” була задумана як школа з поглибленим вивченням художніх дисциплін для винятково обдарованих дітей із сільської місцевості гірських районів. Значна частина випускників школи продовжують навчання на факультетах художнього та архітектурного спрямування Академії мистецтв, коледжу Івана Труша, Львівської політехніки та інших закладів. Учні Підбузької школи неодноразово ставали переможцями всеукраїнських та міжнародних мистецьких конкурсів», – наголосила  головний спеціаліст відділу ліцензування та атестації навчальних закладів департаменту освіти і науки Львівської ОДА Олександра Солтис. 

Зараз у школі навчається більше сотні дітей. Прийом здійснюється на конкурсній основі з художніх дисциплін у червні та серпні. Основними критеріями є нестандартність художнього мислення та здатність дитини продукувати нові ідеї.

Більше дізнатись про школу можна за посиланням.