k2FtbBdWr1

У Верблянах відкрили амбулаторію сімейної медицини

У с. Вербляни Яворівського району відкрили амбулаторію загальної практики – сімейної медицини. Населення, яке обслуговує амбулаторія, становить понад 4 тис осіб, що проживають у селах Вербляни, Калитяки, Гораєць, Коти, Хляни, Дебри, Пісоцьки, Ціпивки,Дацьки, Пазиняки.

«Амбулаторія обладнана відповідно до табеля оснащення і має комп’ютерне обладнання, ЕКГ апарат, гематологічний та біохімічний аналізатор для лабораторних обстежень, обладнання для телемедицини та інше.  Для обслуговування населення виділений санітарний автомобіль «RENO DASTER», – розповів директор департаменту охорони здоров’я Львівської облдержадміністрації Орест Чемерис.

У штаті передбачено посади лікаря та 2-х сімейних медсестр. При потребі кількість медпрацівників буде збільшуватися.

“Будівництво закладу здійснили в рамках державної програми «Доступна медицина», вартість – понад 10 мільйонів гривень. В час боротьби з Соvid-19 особливо маємо дякуємо нашим лікарям, які на передовій з хворобою. Приємно бачити щасливі обличчя людей, які радіють що тепер зможуть отримувати якісні медичні послуги в новому закладі, поруч з домом”, – зазначив заступник голови Львівської ОДА Юрій Бучко.