У військовому містечку Солонківської громади відкрився новий кабінет сімейного лікаря

15 серпня у військовому містечку в Липниках Солонківської громади відкрився кабінет сімейного лікаря.  На відкриття завітав заступник голови Львівської ОДА Юрій Бучко.

«Можна з впевненістю сказати, що цей кабінет є особливим, в першу чергу для Солонківської громади. Сподіваюсь, що під головуванням Василя Проціва, лікаря-ветерана війни на Сході нашої держави, заклад матиме окрім лікувальної, ще й соціальну місію. Варто згадати також капітана Тараса Кончевича. Це один із двох медиків, які з Солонківської громади пішли на фронт добровольцями. На жаль, у 2015 році він загинув під час виконання службового обов’язку. Проте якби він зараз був з нами, то б також зрадів, що спільно нам вдалось завершити справу та відкрити кабінет сімейного лікаря», – наголосив Юрій Бучко.

Новий медичний заклад має невелику площу. Та попри це, там можна буде отримати фахові консультації від сімейних лікарів, здати аналізи та пройти особливі медпроцедури. Окрім Василя Проціва, у закладі працюватимуть ще дві сімейні лікарки.

«Напередодні 30 річниці Незалежності України хочу побажати усім миру, добробуту, а найголовніше – здоров’я. Нехай громади Львівщини процвітають, розвиваються та досягають високих показників у всіх сферах», – додав заступник.