k2FtbBdWr1

Футбольне поле та зона для відпочинку: у Солонці з’явився сучасний дитячий майданчик для занять спортом

У селі Солонка, що на Львівщині облаштували спортивний майданчик зі штучним покриттям. Площа ділянки в межах благоустрою майданчику займає 2300 м2.

До урочистого відкриття, вчора, долучились заступник голови Львівської облдержадміністрації Юрій Бучко, заступник голови Львівської облради Юрій Холод та голова Львівської райдержадміністрації Христина Замула.

«Цей майданчик давно потребував реконструкції. Відтак, ТзОВ «ПБО «Розвиток» розробило проєкт, згідно з яким передбачили влаштувати спортивний майданчик з оновленим обладнанням. Вже сьогодні ми можемо побачити результат – сучасне місце для активних занять спортом, як для молоді, так і для усіх охочих. Нехай завдяки реалізації таких проєктів розвивається та популяризується здоровий спосіб життя та активне дозвілля», – зазначив Юрій Бучко.

На земельній ділянці є дитячий та спортивний майданчики, які встановили ще у 2006 році. Згідно з проєктом, там облаштували майданчик під мініфутбол та волейбол зі штучним покриттям з розмірами в межах огородження 22х42 м. для занять спортом на відкритому повітрі. Зокрема:

  • Мініфутбольне поле з розмірами в плані 20х40 м;
  • Майданчик для волейболу з розмірами в плані 18х9 м.
  • Також, реконструкції підлягає дитячий майданчик з розмірами в плані 20х12 м зі штучним покриттям (висота ворсу 2 см) із засипкою кварцевим піском.

На дитячому майданчику виконали демонтаж та відновили всі елементи наявного дитячого обладнання. В проєкті передбачили нове обладнання: пісочниця (1 шт.), лави (10 шт.), урни (5 шт.), велопарковку (1 шт.), трибуну на 22 місця.

«Будівля і реконструкція спортивних об’єктів у громадах – це є якраз той реальний приклад спроможності громади, її здатності самостійно визначати і вирішувати нагальні проблеми людей. Це добре, що жителям старої частини Солонки більше не доведеться возити дітей на майданчики до Львова, адже вони бігатимуть та розважатимуться у своєму новому, барвистому, а головне – безпечному просторі, який дуже близько до їхнього дому. Багатофункціональний спортивний майданчик – це пропозиція якісних умов для заняття фізичною культурою та спортом для молоді й для літніх людей. У майбутньому Львівщина пишатиметься успіхами та високими спортивними досягненнями місцевих спортсменів», – сказав Юрій Холод.

На ділянці виклали бруківкою доріжки та зону відпочинку. Також змонтували шість металевих опор зовнішнього освітлення, заввишки 6 метрів зі світильниками LED.

Для заїзду на територію майданчика механізмів, передбачили ворота 2,50 м х 2 м. В межах спортивного майданчика для водовідведення з ділянки виконується дренаж.

Вартість будівництва складає – 3731,040 тис. гривень. Фінансування проводиться з місцевого бюджету.

Spread the love