k2FtbBdWr1

У Ямполі відкрили амбулаторію сімейної медицини, яка обслуговуватиме мешканців трьох сіл Львівського району

Послугами нової, сучасної амбулаторії тепер можуть користуватися мешканці трьох сіл Мурованської територіальної громади Львівського району – Ямполя, Гамаліївки та Кам’янополя, – населення яких складає близько 3000 осіб.

Вартість об’єкту склала більше 10 млн грн, з яких 7 млн 453 367 грн – субвенція з державного бюджету в межах програми «Доступна медицина», 1 млн 578 000 грн – співфінансування з місцевого бюджету.

У амбулаторії працює два сімейних лікарі та гінеколог, для виїздів до пацієнтів є два автомобілі. У тому ж приміщенні розміщені квартири для немісцевих медиків.

У відкритті амбулаторії взяли участь заступник голови Львівської ОДА Іван Собко, заступник голови Львівської облради Юрій Холод, голова Мурованської територіальної громади Богдан Свистун, обласні та народні депутати.

«Кожен з нас на своєму місці повинен гідно служити людям. Ми, як виконавча влада, маємо виконувати рішення депутатів, лікарі, зокрема, тут, в амбулаторії, надавати якісну медичну допомогу. Та всі ми завжди повинні пам’ятати, що робимо це для громади регіону, в якій проживаємо. Відкриття амбулаторій, дитячих садків, спортивних майданчиків, ремонти доріг – це все свідчить про те, що влада дбає про добробут громадян! – сказав Іван Собко.

Як зазначив Юрій Холод, відкриття нової амбулаторії в Ямполі – це яскравий приклад того, як держава спільно з громадою повинні співпрацювати.