Капітальний ремонт розпочали за підтримки благодійного фонду «Запорука», з яким Львівська РВА співпрацює у межах меморандуму.

 Фонд скерував на роботи майже 1 млн 200 тис. гривень. 

«Минулого року спільними зусиллями ми відкрили Клініку дитячої онкології та трансплантації кісткового мозку. Вирішили не зупинятися і продовжувати роботу, аби забезпечити дітей найкращими медичними послугами в Україні», – зазначила засновниця та президентка благодійного фонду «Запорука» Наталія Оніпко.

Відтак, у медзакладі облаштують два ізолятори із санвузлом та палату короткочасного перебування для подальшого скерування на лікування.

«У цьому приміщенні колись була барокамера. Та, оскільки ми більше не практикуємо цю процедуру у лікуванні, то приміщення простоювало. У результаті цієї реконструкції у приймальному відділенні зʼявляться дві ізоляційні палати, маршрутизатор (палата для нетривалого перебування пацієнтів, які прибувають), сестринський пост, санвузли та душова, пральня і кімнати для належного зберігання обладнання та розхідників», – розповів під час зустрічі із представниками фонду та Львівської РВА завідувач приймального відділення Костянтин Юрійович Назаров.

«Наш центр є хабом для важкохворих дітей з раком, онко-гематологією, імунодифіцитом тощо. І часом до нас потрапляють одразу чимало таких діток. Тому без ізоляційних приміщень ми змушені госпіталізувати їх безпосередньо у стаціонарі, а це створює небезпеку як для них, так і для інших пацієнтів. Ми хочемо забезпечити комфортні умови для дітей. Цей ізолятор виведе нашу лікарню на новий рівень, і ми зможемо приймати більше пацієнтів, з усіх регіонів, у будь-який час дня і ночі», – зазначив Роман Кізима, завідувач Клініки дитячої онкології і трансплантації кісткового мозку.

«Як відомо, благодійний фонд «Запорука» вже допоміг облаштувати житло для ВПО, які проживають у Львівському районі: у Неслухові та Новому Яричеві; організовував відпочинок для дітей та надав гуманітарну підтримку вимушено переселеним українцям. Опікується фонд й медичними закладами, які рятують життя найменшим пацієнтам. Зокрема, Західноукраїнський спеціалізований дитячий медичний центр щодня приймає сотні пацієнтів. Тому важливо, аби тут були комфортні та безпечні умови для надання якісних медичних послуг», – наголосила очільниця Львівської РВА Христина Замула. 

Додамо, що реконструкцію приймального відділення у медзакладі планують завершити приблизно через два місяці.