У Запоріжжі відбувся практичний семінар з питань цивільного захисту

Однією зі складових якісно організованої системи цивільного захисту, крім створення безпечних умов життя, є впровадження сучасних автоматизованих систем централізованого оповіщення та розроблення регіональних і місцевих програм у сфері цивільного захисту.

31 серпня у Запоріжжі відбувся практичний семінар з представниками місцевих органів виконавчої влади з питань цивільного захисту щодо організації діяльності консультаційних пунктів з інформування населення про надзвичайні ситуації та способи і методи захисту від них, зокрема з урахуванням потреб осіб з інвалідністю, насамперед тих, які пересуваються кріслах колісних, мають порушення зору та слуху.
Обговорено ряд актуальних питань організації цивільного захисту населення, повноваження місцевих органів виконавчої влади та місцевого самоврядування в сфері цивільного захисту, а також питання створення додаткових елементів оповіщення населення в територіальній автоматизованій системі централізованого оповіщення про загрозу або виникнення надзвичайної ситуації, зокрема, шляхом залучення можливостей операторів мобільного зв’язку та Інтернет-ресурсів.
На практичній частині семінару відбулось вибіркове тестування надсилання операторами мобільного зв’язку «Київстар», «Водафон», «Лайфселл» SMS повідомлень мешканцям Запоріжжя, які знаходились на той момент в районі площі Фестивальної. Також з 15:30 до 15:45 відбулось тестове включення сирен в Шевченківському районі м. Запоріжжя.